WW3JT390R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW3JT390R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: WW3JT390R
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 390 OHM 3W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.WW3JT390R.pdf2.WW3JT390R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije WW3JT390R
Številka dela WW3JT390R Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 390 OHM 3W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 239090 pcs Podatkovni list 1.WW3JT390R.pdf2.WW3JT390R.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±20ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.187" Dia x 0.560" L (4.75mm x 14.22mm)
Serija WW Odpornost 390 Ohms
Moč (Watts) 3W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena WW 3 390 5% R