WW3JT5R10
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW3JT5R10 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: WW3JT5R10
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 5.1 OHM 3W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.WW3JT5R10.pdf2.WW3JT5R10.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije WW3JT5R10
Številka dela WW3JT5R10 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 5.1 OHM 3W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 146642 pcs Podatkovni list 1.WW3JT5R10.pdf2.WW3JT5R10.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.187" Dia x 0.560" L (4.75mm x 14.22mm)
Serija WW Odpornost 5.1 Ohms
Moč (Watts) 3W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena WW 5 5.1 5% R
WW55.15%R
WW55.15%R-ND
WW55.1JR
WW55.1JR-ND
delovna temperatura -55°C ~ 350°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Moisture Resistant Stopnja napak -
natančen opis 5.1 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound Sestava Wirewound