WW4JT68R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW4JT68R0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: WW4JT68R0
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 68 OHM 4W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.WW4JT68R0.pdf2.WW4JT68R0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije WW4JT68R0
Številka dela WW4JT68R0 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 68 OHM 4W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 207323 pcs Podatkovni list 1.WW4JT68R0.pdf2.WW4JT68R0.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±20ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.270" Dia x 0.700" L (6.86mm x 17.78mm)
Serija WW Odpornost 68 Ohms
Moč (Watts) 4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena WW 4 68 5% R
WW4685%R
WW4685%R-ND
WW468JR
WW468JR-ND
delovna temperatura -55°C ~ 350°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Moisture Resistant Stopnja napak -
natančen opis 68 Ohms ±5% 4W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound Sestava Wirewound