ZV40K2220T102N
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
ZV40K2220T102N Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ZV40K2220T102N
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka MOV 40VAC 1000A 2220 SMD
Podatkovni listi: ZV40K2220T102N.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ZV40K2220T102N
Številka dela ZV40K2220T102N Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis MOV 40VAC 1000A 2220 SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 91067 pcs Podatkovni list ZV40K2220T102N.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 68V Napetost Varistorja (Min) 61.2V
Napetost Varistorja (Max) 74.8V Serija Automotive, AEC-Q200
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer 2220 (5750 Metric)
Druga imena ZV40K2220T102NCT Število vezij 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Največje DC voltaže 56V Največji AC volt 40V
Lastnosti - Energija 9.2J
natančen opis 68V 1kA Varistor 1 Circuit Surface Mount 2220 (5750 Metric) Tok - napetost 1kA