KT12-1A-40L-SMD
Standex-Meder ElectronicsStandex-Meder Electronics
KT12-1A-40L-SMD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: KT12-1A-40L-SMD
Proizvajalec / znamka: Standex-Meder Electronics
Opis izdelka REED RELAY 1 FORM A 12V SMD
Podatkovni listi: 1.KT12-1A-40L-SMD.pdf2.KT12-1A-40L-SMD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije KT12-1A-40L-SMD
Številka dela KT12-1A-40L-SMD Proizvajalec Standex-Meder Electronics
Opis REED RELAY 1 FORM A 12V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 25997 pcs Podatkovni list 1.KT12-1A-40L-SMD.pdf2.KT12-1A-40L-SMD.pdf
Vklopite napetost (maks.) 9 VDC Izklop napetosti (min) 1 VDC
Sklop zaključka Gull Wing Preklopna napetost 1000VAC, 1000VDC - Max
Serija KT Pakiranje Original-Reel®
Druga imena 374-1358-6 delovna temperatura -40°C ~ 100°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti Sealed - Fully Ocena stika (trenutna) 1A
Kontaktni material - Kontaktni obrazec SPST-NO (1 Form A)
Napetost tuljave 12VDC Vrsta tuljave Non Latching
Odpornost na kolut 475 Ohms Moč tuljave 303 mW
Tok tekočine 25.0mA