KT24-1A-40L-SMD
Standex-Meder ElectronicsStandex-Meder Electronics
KT24-1A-40L-SMD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: KT24-1A-40L-SMD
Proizvajalec / znamka: Standex-Meder Electronics
Opis izdelka REED RELAY 1 FORM A 24V SMD
Podatkovni listi: 1.KT24-1A-40L-SMD.pdf2.KT24-1A-40L-SMD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
500 pcs
1250 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije KT24-1A-40L-SMD
Številka dela KT24-1A-40L-SMD Proizvajalec Standex-Meder Electronics
Opis REED RELAY 1 FORM A 24V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 30526 pcs Podatkovni list 1.KT24-1A-40L-SMD.pdf2.KT24-1A-40L-SMD.pdf
Vklopite napetost (maks.) 16 VDC Izklop napetosti (min) 2.9 VDC
Sklop zaključka Gull Wing Preklopna napetost 1000VAC, 1000VDC - Max
Serija KT Pakiranje Tape & Reel (TR)
Druga imena 374-1364-2 delovna temperatura -40°C ~ 100°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti Sealed - Fully Ocena stika (trenutna) 1A
Kontaktni material - Kontaktni obrazec SPST-NO (1 Form A)
Napetost tuljave 24VDC Vrsta tuljave Non Latching
Odpornost na kolut 1.8 kOhms Moč tuljave 320 mW
Tok tekočine 13.3mA
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
KT223X4-INS
KT223X4-INS
Proizvajalci: Klein Tools
Opis: WRENCH BOXEND RATCHET ASSORT 9"
Na zalogi: 1671 pcs
Prenesi: KT223X4-INS.pdf
RFQ
KT224B
KT224B
Proizvajalci: Jonard Tools
Opis: KB224/P2224INS SET
Na zalogi: 1330 pcs
Prenesi: KT224B.pdf
RFQ
KT230
KT230
Proizvajalci: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis: THERMISTOR PTC 1K OHM 3% SOT23-3