BR1102W-TR
Stanley ElectricStanley Electric
BR1102W-TR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BR1102W-TR
Proizvajalec / znamka: Stanley Electric
Opis izdelka LED RED CLEAR 3216 SMD
Podatkovni listi: BR1102W-TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BR1102W-TR
Številka dela BR1102W-TR Proizvajalec Stanley Electric
Opis LED RED CLEAR 3216 SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 990835 pcs Podatkovni list BR1102W-TR.pdf
Valovna dolžina - vrh 660nm Valovna dolžina - prevladujoča 647nm
Napetost - naprej (Vf) (Typ) 1.7V Kotni kot 70°, 82°
Paket naprave za dobavitelja 3216 Type Velikost / dimenzija 3.00mm L x 1.50mm W
Serija 1102W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena 404-1048-2
BR1102WTR
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 4 (72 Hours)
Millicandela Ocena 33.6mcd Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Preglednost objektiva Clear Stil / velikost objektiva Rectangle with Flat Top, 1.80mm x 1.50mm
Barva objektiva Colorless Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina (maks.) 1.90mm Lastnosti -
natančen opis Red 647nm LED Indication - Discrete 1.7V 1206 (3216 Metric) Tok - preskus 20mA
Konfiguracija Standard Barva Red
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
BR1112H-TR
BR1112H-TR
Proizvajalci: Stanley Electric
Opis: LED RED DIFFUSED 2125 SMD
Na zalogi: 984715 pcs
Prenesi: BR1112H-TR.pdf
RFQ
BR1101F-TR
BR1101F-TR
Proizvajalci: Stanley Electric
Opis: LED RED CLEAR SMD R/A
Na zalogi: 704799 pcs
Prenesi: BR1101F-TR.pdf
RFQ
BR106
BR106
Proizvajalci: GeneSiC Semiconductor
Opis: DIODE BRIDGE 600V 10A BR-10