FR1105W-RR
Stanley ElectricStanley Electric
Stanley Electric
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FR1105W-RR
Proizvajalec / znamka: Stanley Electric
Opis izdelka LED RED CLEAR 3216 SMD
Podatkovni listi: FR1105W-RR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FR1105W-RR
Številka dela FR1105W-RR Proizvajalec Stanley Electric
Opis LED RED CLEAR 3216 SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 394424 pcs Podatkovni list FR1105W-RR.pdf
Valovna dolžina - vrh 635nm Valovna dolžina - prevladujoča 626nm
Napetost - naprej (Vf) (Typ) 1.9V Kotni kot 50°
Paket naprave za dobavitelja 3216 Type Velikost / dimenzija 3.20mm L x 1.60mm W
Serija 1105W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena Q4706744
Tip montaže Surface Mount, Bottom Entry Raven občutljivosti na vlago (MSL) 4 (72 Hours)
Millicandela Ocena 180mcd Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Preglednost objektiva Clear Stil / velikost objektiva Round with Domed Top, 1.60mm
Barva objektiva Colorless Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina (maks.) 2.05mm Lastnosti -
natančen opis Red 626nm LED Indication - Discrete 1.9V 1206 (3216 Metric) Tok - preskus 20mA