2AF1105F001-0-H
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
2AF1105F001-0-H Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2AF1105F001-0-H
Proizvajalec / znamka: Sullins Connector Solutions
Opis izdelka CONN RECEPT 110 POS TYPE A R/A
Podatkovni listi: 2AF1105F001-0-H.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije 2AF1105F001-0-H
Številka dela 2AF1105F001-0-H Proizvajalec Sullins Connector Solutions
Opis CONN RECEPT 110 POS TYPE A R/A Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4174 pcs Podatkovni list 2AF1105F001-0-H.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Press-Fit
Serija - Višina tona 0.079" (2.00mm)
Pakiranje Tube Druga imena 2AF1105F0010H
S3100
delovna temperatura -65°C ~ 125°C Število vrstic 5
Število naloženih pozicij All Število pozicij 110
Lastnosti Board Guide natančen opis 110 Position Receptacle, Female Sockets Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle
Trenutna ocena 1A Stopite v stik s finišno debelino 30.0µin (0.76µm)