ABC08DRTN-S93
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
Sullins Connector Solutions
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ABC08DRTN-S93
Proizvajalec / znamka: Sullins Connector Solutions
Opis izdelka CONN EDGE DUAL FMALE 16POS 0.100
Podatkovni listi: ABC08DRTN-S93.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ABC08DRTN-S93
Številka dela ABC08DRTN-S93 Proizvajalec Sullins Connector Solutions
Opis CONN EDGE DUAL FMALE 16POS 0.100 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9650 pcs Podatkovni list ABC08DRTN-S93.pdf
Prekinitev Solder Serija -
Preberite Dual Višina tona 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Tray delovna temperatura -65°C ~ 150°C
Število vrstic 2 Število pozicij / Bay / Row 8
Število pozicij 16 Tip montaže Through Hole
Material - izolacija Polyphenylene Sulfide (PPS) Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Spol Female
Flange Feature - Lastnosti -
Vrsta kontakta Full Bellows Kontaktni material Beryllium Copper
Stopite v stik s finišno debelino 10.0µin (0.25µm) Obrnite se na Dokončaj Gold
Barva Green Vrsta kartice Non Specified - Dual Edge
Debelina kartice 0.093" (2.36mm)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
ABC08DRTS
ABC08DRTS
Proizvajalci: Sullins Connector Solutions
Opis: CONN EDGE DUAL FMALE 16POS 0.100
Na zalogi: 11597 pcs
Prenesi: ABC08DRTS.pdf
RFQ
ABC08DRXH
ABC08DRXH
Na zalogi: 11762 pcs
Prenesi: ABC08DRXH.pdf
RFQ
ABC08DRTN
ABC08DRTN