ABC20DTMN-S189
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
Sullins Connector Solutions
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ABC20DTMN-S189
Proizvajalec / znamka: Sullins Connector Solutions
Opis izdelka CONN EDGE DUAL FMALE 40POS 0.100
Podatkovni listi: ABC20DTMN-S189.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ABC20DTMN-S189
Številka dela ABC20DTMN-S189 Proizvajalec Sullins Connector Solutions
Opis CONN EDGE DUAL FMALE 40POS 0.100 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6825 pcs Podatkovni list ABC20DTMN-S189.pdf
Prekinitev Solder Serija -
Preberite Dual Višina tona 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Tray delovna temperatura -65°C ~ 150°C
Število vrstic 2 Število pozicij / Bay / Row 20
Število pozicij 40 Tip montaže Through Hole, Right Angle
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - izolacija Polyphenylene Sulfide (PPS)
Spol Female Flange Feature -
Lastnosti - Vrsta kontakta Loop Bellows
Kontaktni material Beryllium Copper Stopite v stik s finišno debelino 10.0µin (0.25µm)
Obrnite se na Dokončaj Gold Barva -
Vrsta kartice Non Specified - Dual Edge Debelina kartice 0.062" (1.57mm)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
ABC20HETH
ABC20HETH
Proizvajalci: Sullins Connector Solutions
Opis: CONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
Na zalogi: 12708 pcs
Prenesi: ABC20HETH.pdf
RFQ
ABC20HETI
ABC20HETI
Na zalogi: 10864 pcs
Prenesi: ABC20HETI.pdf
RFQ
ABC20DTMN
ABC20DTMN
Opis: CONN EDGE DUAL FMALE 40POS 0.100