ACB50DHBN
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
Sullins Connector Solutions
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ACB50DHBN
Proizvajalec / znamka: Sullins Connector Solutions
Opis izdelka CONN EDGE DUAL FMALE 100POS .050
Podatkovni listi: 1.ACB50DHBN.pdf2.ACB50DHBN.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ACB50DHBN
Številka dela ACB50DHBN Proizvajalec Sullins Connector Solutions
Opis CONN EDGE DUAL FMALE 100POS .050 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3690 pcs Podatkovni list 1.ACB50DHBN.pdf2.ACB50DHBN.pdf
Prekinitev Solder, Staggered Serija -
Preberite Dual Višina tona 0.050" (1.27mm)
Pakiranje Tube delovna temperatura -65°C ~ 150°C
Število vrstic 2 Število pozicij / Bay / Row 50
Število pozicij 100 Tip montaže Through Hole, Right Angle
Material - izolacija Polyphenylene Sulfide (PPS) Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Spol Female
Flange Feature - Lastnosti -
Vrsta kontakta Hairpin Bellows Kontaktni material Beryllium Copper
Stopite v stik s finišno debelino 30.0µin (0.76µm) Obrnite se na Dokončaj Gold
Barva Black Vrsta kartice Non Specified - Dual Edge
Debelina kartice 0.062" (1.57mm)