ACB50DHNT
pregled izdelka
Številka dela: ACB50DHNT
Proizvajalec / znamka: Sullins Connector Solutions
Opis izdelka CONN EDGE DUAL FMALE 100POS .050
Podatkovni listi: 1.ACB50DHNT.pdf2.ACB50DHNT.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ACB50DHNT
Številka dela ACB50DHNT Proizvajalec Sullins Connector Solutions
Opis CONN EDGE DUAL FMALE 100POS .050 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4571 pcs Podatkovni list 1.ACB50DHNT.pdf2.ACB50DHNT.pdf
Prekinitev Solder Serija -
Preberite Dual Višina tona 0.050" (1.27mm)
Pakiranje Tube delovna temperatura -65°C ~ 150°C
Število vrstic 2 Število pozicij / Bay / Row 50
Število pozicij 100 Tip montaže Through Hole
Material - izolacija Polyphenylene Sulfide (PPS) Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Spol Female
Flange Feature Flush Mount, Top Opening, Threaded Insert, 4-40 Lastnosti -
Debelina kartice 0.062" (1.57mm)