ACC30DTMZ-S273
pregled izdelka
Številka dela: ACC30DTMZ-S273
Proizvajalec / znamka: Sullins Connector Solutions
Opis izdelka CONN EDGE DUAL FMALE 60POS 0.100
Podatkovni listi: ACC30DTMZ-S273.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ACC30DTMZ-S273
Številka dela ACC30DTMZ-S273 Proizvajalec Sullins Connector Solutions
Opis CONN EDGE DUAL FMALE 60POS 0.100 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4621 pcs Podatkovni list ACC30DTMZ-S273.pdf
Prekinitev Solder Serija -
Preberite Dual Višina tona 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Tray delovna temperatura -65°C ~ 150°C
Število vrstic 2 Število pozicij / Bay / Row 30
Število pozicij 60 Tip montaže Through Hole, Right Angle
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - izolacija Polyphenylene Sulfide (PPS)
Spol Female Flange Feature Flush Mount, Side Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia
Lastnosti - Vrsta kontakta Loop Bellows
Kontaktni material Beryllium Copper Stopite v stik s finišno debelino 30.0µin (0.76µm)
Obrnite se na Dokončaj Gold Barva -
Vrsta kartice Non Specified - Dual Edge Debelina kartice 0.093" (2.36mm)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
ACC30HETI
ACC30HETI
Proizvajalci: Sullins Connector Solutions
Opis: CONN EDGE DUAL FMALE 30POS 0.100
Na zalogi: 8436 pcs
Prenesi: ACC30HETI.pdf
RFQ
ACC30DTMZ
ACC30DTMZ
Opis: CONN EDGE DUAL FMALE 60POS 0.100