ACC65DRAH-S93
pregled izdelka
Številka dela: ACC65DRAH-S93
Proizvajalec / znamka: Sullins Connector Solutions
Opis izdelka CONN EDGE DUAL FMALE 130POS .100
Podatkovni listi: ACC65DRAH-S93.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ACC65DRAH-S93
Številka dela ACC65DRAH-S93 Proizvajalec Sullins Connector Solutions
Opis CONN EDGE DUAL FMALE 130POS .100 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2211 pcs Podatkovni list ACC65DRAH-S93.pdf
Prekinitev Solder Serija -
Preberite Dual Višina tona 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Tray delovna temperatura -65°C ~ 150°C
Število vrstic 2 Število pozicij / Bay / Row 65
Število pozicij 130 Tip montaže Through Hole, Right Angle
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - izolacija Polyphenylene Sulfide (PPS)
Spol Female Flange Feature Top Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia
Lastnosti - Vrsta kontakta Full Bellows
Kontaktni material Beryllium Copper Stopite v stik s finišno debelino 30.0µin (0.76µm)
Obrnite se na Dokončaj Gold Barva -
Vrsta kartice Non Specified - Dual Edge Debelina kartice 0.093" (2.36mm)