ACC65DREI-S93
pregled izdelka
Številka dela: ACC65DREI-S93
Proizvajalec / znamka: Sullins Connector Solutions
Opis izdelka CONN EDGE DUAL FMALE 130POS .100
Podatkovni listi: ACC65DREI-S93.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ACC65DREI-S93
Številka dela ACC65DREI-S93 Proizvajalec Sullins Connector Solutions
Opis CONN EDGE DUAL FMALE 130POS .100 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2611 pcs Podatkovni list ACC65DREI-S93.pdf
Prekinitev Solder Eyelet(s) Serija -
Preberite Dual Višina tona 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Tray delovna temperatura -65°C ~ 150°C
Število vrstic 2 Število pozicij / Bay / Row 65
Število pozicij 130 Tip montaže Panel Mount
Material - izolacija Polyphenylene Sulfide (PPS) Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Spol Female
Flange Feature Top Mount Opening, Threaded Insert, 4-40 Lastnosti -
Vrsta kontakta Full Bellows Kontaktni material Beryllium Copper
Stopite v stik s finišno debelino 30.0µin (0.76µm) Obrnite se na Dokončaj Gold
Barva Green Vrsta kartice Non Specified - Dual Edge
Debelina kartice 0.093" (2.36mm)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
ACC65DREH-S13
ACC65DREH-S13
Proizvajalci: Sullins Connector Solutions
Opis: CONN EDGE DUAL FMALE 130POS .100
Na zalogi: 3163 pcs
Prenesi: ACC65DREH-S13.pdf
RFQ
ACC65DREI
ACC65DREI