ACM22HRSH
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
Sullins Connector Solutions
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ACM22HRSH
Proizvajalec / znamka: Sullins Connector Solutions
Opis izdelka CONN EDGE DUAL FMALE 22POS 0.156
Podatkovni listi: ACM22HRSH.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ACM22HRSH
Številka dela ACM22HRSH Proizvajalec Sullins Connector Solutions
Opis CONN EDGE DUAL FMALE 22POS 0.156 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8086 pcs Podatkovni list ACM22HRSH.pdf
Prekinitev Solder Serija -
Preberite Single Višina tona 0.156" (3.96mm)
Pakiranje Tray delovna temperatura -65°C ~ 150°C
Število vrstic 1 Število pozicij / Bay / Row -
Število pozicij 22 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - izolacija Polyphenylene Sulfide (PPS)
Spol Female Flange Feature Top Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia
Lastnosti - Vrsta kontakta Loop Bellows
Kontaktni material Beryllium Copper Stopite v stik s finišno debelino 30.0µin (0.76µm)
Obrnite se na Dokončaj Gold Barva -
Vrsta kartice Non Specified - Dual Edge Debelina kartice 0.062" (1.57mm)