ASC07DRYH-S93
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
Sullins Connector Solutions
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ASC07DRYH-S93
Proizvajalec / znamka: Sullins Connector Solutions
Opis izdelka CONN EDGE DUAL FMALE 14POS 0.100
Podatkovni listi: ASC07DRYH-S93.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ASC07DRYH-S93
Številka dela ASC07DRYH-S93 Proizvajalec Sullins Connector Solutions
Opis CONN EDGE DUAL FMALE 14POS 0.100 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 10058 pcs Podatkovni list ASC07DRYH-S93.pdf
Prekinitev Solder Serija -
Preberite Dual Višina tona 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Tray delovna temperatura -65°C ~ 150°C
Število vrstic 2 Število pozicij / Bay / Row 7
Število pozicij 14 Tip montaže Through Hole
Material - izolacija Polyphenylene Sulfide (PPS) Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Spol Female
Flange Feature Top Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia Lastnosti -
Vrsta kontakta Full Bellows Kontaktni material Beryllium Copper
Stopite v stik s finišno debelino 10.0µin (0.25µm) Obrnite se na Dokončaj Gold
Barva Green Vrsta kartice Non Specified - Dual Edge
Debelina kartice 0.093" (2.36mm)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
ASC07DRYH-S734
ASC07DRYH-S734
Proizvajalci: Sullins Connector Solutions
Opis: CONN EDGE DUAL FMALE 14POS 0.100
Na zalogi: 10839 pcs
Prenesi: ASC07DRYH-S734.pdf
RFQ
ASC07DRYH
ASC07DRYH