ASC65DRTN-S93
pregled izdelka
Številka dela: ASC65DRTN-S93
Proizvajalec / znamka: Sullins Connector Solutions
Opis izdelka CONN EDGE DUAL FMALE 130POS .100
Podatkovni listi: ASC65DRTN-S93.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ASC65DRTN-S93
Številka dela ASC65DRTN-S93 Proizvajalec Sullins Connector Solutions
Opis CONN EDGE DUAL FMALE 130POS .100 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3158 pcs Podatkovni list ASC65DRTN-S93.pdf
Prekinitev Solder Serija -
Preberite Dual Višina tona 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Tray delovna temperatura -65°C ~ 150°C
Število vrstic 2 Število pozicij / Bay / Row 65
Število pozicij 130 Tip montaže Through Hole
Material - izolacija Polyphenylene Sulfide (PPS) Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Spol Female
Flange Feature - Lastnosti -
Debelina kartice 0.093" (2.36mm)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
ASC65DRTN-S13
ASC65DRTN-S13
Proizvajalci: Sullins Connector Solutions
Opis: CONN EDGE DUAL FMALE 130POS .100
Na zalogi: 2441 pcs
Prenesi: ASC65DRTN-S13.pdf
RFQ
ASC65DRTS-S734
ASC65DRTS-S734
Na zalogi: 2633 pcs
Prenesi: ASC65DRTS-S734.pdf
RFQ
ASC65DRTN
ASC65DRTN