EBC08DRAN-S93
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
Sullins Connector Solutions
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EBC08DRAN-S93
Proizvajalec / znamka: Sullins Connector Solutions
Opis izdelka CONN EDGE DUAL FMALE 16POS 0.100
Podatkovni listi: EBC08DRAN-S93.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EBC08DRAN-S93
Številka dela EBC08DRAN-S93 Proizvajalec Sullins Connector Solutions
Opis CONN EDGE DUAL FMALE 16POS 0.100 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 13456 pcs Podatkovni list EBC08DRAN-S93.pdf
Prekinitev Solder Serija -
Preberite Dual Višina tona 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Tray delovna temperatura -65°C ~ 125°C
Število vrstic 2 Število pozicij / Bay / Row 8
Število pozicij 16 Tip montaže Through Hole, Right Angle
Spol Female Flange Feature -
Lastnosti - Vrsta kontakta Full Bellows
Kontaktni material Phosphor Bronze Stopite v stik s finišno debelino 10.0µin (0.25µm)
Obrnite se na Dokončaj Gold Barva -
Vrsta kartice Non Specified - Dual Edge Debelina kartice 0.093" (2.36mm)