EBC08DREI-S93
pregled izdelka
Številka dela: EBC08DREI-S93
Proizvajalec / znamka: Sullins Connector Solutions
Opis izdelka CONN EDGE DUAL FMALE 16POS 0.100
Podatkovni listi: EBC08DREI-S93.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije EBC08DREI-S93
Številka dela EBC08DREI-S93 Proizvajalec Sullins Connector Solutions
Opis CONN EDGE DUAL FMALE 16POS 0.100 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 15673 pcs Podatkovni list EBC08DREI-S93.pdf
Prekinitev Solder Eyelet(s) Serija -
Preberite Dual Višina tona 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Tray delovna temperatura -65°C ~ 125°C
Število vrstic 2 Število pozicij / Bay / Row 8
Število pozicij 16 Tip montaže Panel Mount
Material - izolacija Polybutylene Terephthalate (PBT) Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Spol Female
Flange Feature Top Mount Opening, Threaded Insert, 4-40 Lastnosti -
Vrsta kontakta Full Bellows Kontaktni material Phosphor Bronze
Stopite v stik s finišno debelino 10.0µin (0.25µm) Obrnite se na Dokončaj Gold
Barva Blue Vrsta kartice Non Specified - Dual Edge
Debelina kartice 0.093" (2.36mm)