EBC35DRYS-S93
pregled izdelka
Številka dela: EBC35DRYS-S93
Proizvajalec / znamka: Sullins Connector Solutions
Opis izdelka CONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.100
Podatkovni listi: EBC35DRYS-S93.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije EBC35DRYS-S93
Številka dela EBC35DRYS-S93 Proizvajalec Sullins Connector Solutions
Opis CONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.100 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 10747 pcs Podatkovni list EBC35DRYS-S93.pdf
Prekinitev Solder Serija -
Preberite Dual Višina tona 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Tray delovna temperatura -65°C ~ 125°C
Število vrstic 2 Število pozicij / Bay / Row 35
Število pozicij 70 Tip montaže Through Hole
Material - izolacija Polybutylene Terephthalate (PBT) Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Spol Female
Flange Feature Side Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia Lastnosti -
Debelina kartice 0.093" (2.36mm)