ECC05DREH-S93
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
Sullins Connector Solutions
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECC05DREH-S93
Proizvajalec / znamka: Sullins Connector Solutions
Opis izdelka CONN EDGE DUAL FMALE 10POS 0.100
Podatkovni listi: ECC05DREH-S93.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ECC05DREH-S93
Številka dela ECC05DREH-S93 Proizvajalec Sullins Connector Solutions
Opis CONN EDGE DUAL FMALE 10POS 0.100 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 16392 pcs Podatkovni list ECC05DREH-S93.pdf
Prekinitev Solder Eyelet(s) Serija -
Preberite Dual Višina tona 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Tray delovna temperatura -65°C ~ 125°C
Število vrstic 2 Število pozicij / Bay / Row 5
Število pozicij 10 Tip montaže Panel Mount
Material - izolacija Polybutylene Terephthalate (PBT) Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Spol Female
Flange Feature Top Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia Lastnosti -
Vrsta kontakta Full Bellows Kontaktni material Phosphor Bronze
Stopite v stik s finišno debelino 30.0µin (0.76µm) Obrnite se na Dokončaj Gold
Barva Blue Vrsta kartice Non Specified - Dual Edge
Debelina kartice 0.093" (2.36mm)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
ECC05DREH-S734
ECC05DREH-S734
Proizvajalci: Sullins Connector Solutions
Opis: CONN EDGE DUAL FMALE 10POS 0.100
Na zalogi: 18631 pcs
Prenesi: ECC05DREH-S734.pdf
RFQ
ECC05DREH
ECC05DREH