EEC18DRTS-S93
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
Sullins Connector Solutions
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EEC18DRTS-S93
Proizvajalec / znamka: Sullins Connector Solutions
Opis izdelka CONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.100
Podatkovni listi: EEC18DRTS-S93.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije EEC18DRTS-S93
Številka dela EEC18DRTS-S93 Proizvajalec Sullins Connector Solutions
Opis CONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.100 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 13395 pcs Podatkovni list EEC18DRTS-S93.pdf
Prekinitev Solder Serija -
Preberite Dual Višina tona 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Tray delovna temperatura -65°C ~ 125°C
Število vrstic 2 Število pozicij / Bay / Row 18
Število pozicij 36 Tip montaže Through Hole
Material - izolacija Polybutylene Terephthalate (PBT) Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Spol Female
Flange Feature Side Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia Lastnosti -
Vrsta kontakta Full Bellows Kontaktni material Phosphor Bronze
Stopite v stik s finišno debelino 100.0µin (2.54µm) Obrnite se na Dokončaj Tin
Barva Blue Vrsta kartice Non Specified - Dual Edge
Debelina kartice 0.093" (2.36mm)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
EEC18DRTN-S734
EEC18DRTN-S734
Proizvajalci: Sullins Connector Solutions
Opis: CONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.100
Na zalogi: 17083 pcs
Prenesi: EEC18DRTN-S734.pdf
RFQ
EEC18DRXN-S734
EEC18DRXN-S734
Na zalogi: 19348 pcs
Prenesi: EEC18DRXN-S734.pdf
RFQ
EEC18DRTS
EEC18DRTS