EEC50DRYH-S93
pregled izdelka
Številka dela: EEC50DRYH-S93
Proizvajalec / znamka: Sullins Connector Solutions
Opis izdelka CONN EDGE DUAL FMALE 100POS .100
Podatkovni listi: EEC50DRYH-S93.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije EEC50DRYH-S93
Številka dela EEC50DRYH-S93 Proizvajalec Sullins Connector Solutions
Opis CONN EDGE DUAL FMALE 100POS .100 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 11773 pcs Podatkovni list EEC50DRYH-S93.pdf
Prekinitev Solder Serija -
Preberite Dual Višina tona 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Tray delovna temperatura -65°C ~ 125°C
Število vrstic 2 Število pozicij / Bay / Row 50
Število pozicij 100 Tip montaže Through Hole
Material - izolacija Polybutylene Terephthalate (PBT) Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Spol Female
Flange Feature Top Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia Lastnosti -
Debelina kartice 0.093" (2.36mm)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
EEC50DRYI
EEC50DRYI
Proizvajalci: Sullins Connector Solutions
Opis: CONN EDGE DUAL FMALE 100POS .100
Na zalogi: 11864 pcs
Prenesi: EEC50DRYI.pdf
RFQ
EEC50DRYH
EEC50DRYH