ESC19DRYS-S93
pregled izdelka
Številka dela: ESC19DRYS-S93
Proizvajalec / znamka: Sullins Connector Solutions
Opis izdelka CONN EDGE DUAL FMALE 38POS 0.100
Podatkovni listi: ESC19DRYS-S93.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ESC19DRYS-S93
Številka dela ESC19DRYS-S93 Proizvajalec Sullins Connector Solutions
Opis CONN EDGE DUAL FMALE 38POS 0.100 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8484 pcs Podatkovni list ESC19DRYS-S93.pdf
Prekinitev Solder Serija -
Preberite Dual Višina tona 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Tray delovna temperatura -65°C ~ 125°C
Flange Feature Side Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia Lastnosti -
Debelina kartice 0.093" (2.36mm)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
ESC19DRYS
ESC19DRYS
Proizvajalci: Sullins Connector Solutions
Opis: CONN EDGE DUAL FMALE 38POS 0.100