ESC20DRES-S93
pregled izdelka
Številka dela: ESC20DRES-S93
Proizvajalec / znamka: Sullins Connector Solutions
Opis izdelka CONN EDGE DUAL FMALE 40POS 0.100
Podatkovni listi: ESC20DRES-S93.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ESC20DRES-S93
Številka dela ESC20DRES-S93 Proizvajalec Sullins Connector Solutions
Opis CONN EDGE DUAL FMALE 40POS 0.100 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 11546 pcs Podatkovni list ESC20DRES-S93.pdf
Prekinitev Solder Eyelet(s) Serija -
Preberite Dual Višina tona 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Tray delovna temperatura -65°C ~ 125°C
Število vrstic 2 Število pozicij / Bay / Row 20
Število pozicij 40 Tip montaže Panel Mount
Material - izolacija Polybutylene Terephthalate (PBT) Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Spol Female
Flange Feature Side Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia Lastnosti -
Debelina kartice 0.093" (2.36mm)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
ESC20DRTH
ESC20DRTH
Proizvajalci: Sullins Connector Solutions
Opis: CONN EDGE DUAL FMALE 40POS 0.100
Na zalogi: 13091 pcs
Prenesi: ESC20DRTH.pdf
RFQ
ESC20DRES
ESC20DRES