ESC31DRYS-S734
pregled izdelka
Številka dela: ESC31DRYS-S734
Proizvajalec / znamka: Sullins Connector Solutions
Opis izdelka CONN EDGE DUAL FMALE 62POS 0.100
Podatkovni listi: ESC31DRYS-S734.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ESC31DRYS-S734
Številka dela ESC31DRYS-S734 Proizvajalec Sullins Connector Solutions
Opis CONN EDGE DUAL FMALE 62POS 0.100 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6838 pcs Podatkovni list ESC31DRYS-S734.pdf
Prekinitev Solder Serija -
Preberite Dual Višina tona 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Tray delovna temperatura -65°C ~ 125°C
Število vrstic 2 Število pozicij / Bay / Row 31
Število pozicij 62 Tip montaže Through Hole
Material - izolacija Polybutylene Terephthalate (PBT) Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Spol Female
Flange Feature Side Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia Lastnosti -
Debelina kartice 0.031" (0.79mm)