ESC43DRTH-S93
pregled izdelka
Številka dela: ESC43DRTH-S93
Proizvajalec / znamka: Sullins Connector Solutions
Opis izdelka CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.100
Podatkovni listi: ESC43DRTH-S93.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ESC43DRTH-S93
Številka dela ESC43DRTH-S93 Proizvajalec Sullins Connector Solutions
Opis CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.100 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5735 pcs Podatkovni list ESC43DRTH-S93.pdf
Prekinitev Solder Serija -
Preberite Dual Višina tona 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Tray delovna temperatura -65°C ~ 125°C
Število vrstic 2 Število pozicij / Bay / Row 43
Število pozicij 86 Tip montaže Through Hole
Material - izolacija Polybutylene Terephthalate (PBT) Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Spol Female
Flange Feature Top Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia Lastnosti -
Debelina kartice 0.093" (2.36mm)