FMC28DRES-S93
pregled izdelka
Številka dela: FMC28DRES-S93
Proizvajalec / znamka: Sullins Connector Solutions
Opis izdelka CONN EDGE DUAL FMALE 56POS 0.100
Podatkovni listi: FMC28DRES-S93.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FMC28DRES-S93
Številka dela FMC28DRES-S93 Proizvajalec Sullins Connector Solutions
Opis CONN EDGE DUAL FMALE 56POS 0.100 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2611 pcs Podatkovni list FMC28DRES-S93.pdf
Prekinitev Solder Eyelet(s) Serija -
Preberite Dual Višina tona 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Tray delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število vrstic 2 Število pozicij / Bay / Row 28
Število pozicij 56 Tip montaže Panel Mount
Material - izolacija Polyphenylene Sulfide (PPS) Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Spol Female
Flange Feature Side Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia Lastnosti -
Debelina kartice 0.093" (2.36mm)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
FMC28DRXI-S734
FMC28DRXI-S734
Proizvajalci: Sullins Connector Solutions
Opis: CONN EDGE DUAL FMALE 56POS 0.100
Na zalogi: 3110 pcs
Prenesi: FMC28DRXI-S734.pdf
RFQ
FMC28DRES
FMC28DRES