FMC40DRYS-S93
pregled izdelka
Številka dela: FMC40DRYS-S93
Proizvajalec / znamka: Sullins Connector Solutions
Opis izdelka CONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.100
Podatkovni listi: FMC40DRYS-S93.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FMC40DRYS-S93
Številka dela FMC40DRYS-S93 Proizvajalec Sullins Connector Solutions
Opis CONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.100 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1511 pcs Podatkovni list FMC40DRYS-S93.pdf
Prekinitev Solder Serija -
Preberite Dual Višina tona 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Tray delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število vrstic 2 Število pozicij / Bay / Row 40
Število pozicij 80 Tip montaže Through Hole
Material - izolacija Polyphenylene Sulfide (PPS) Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Spol Female
Flange Feature Side Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia Lastnosti -
Debelina kartice 0.093" (2.36mm)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
FMC40DRYN-S13
FMC40DRYN-S13
Proizvajalci: Sullins Connector Solutions
Opis: CONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.100
Na zalogi: 1225 pcs
Prenesi: FMC40DRYN-S13.pdf
RFQ
FMC43DRAN
FMC43DRAN
Opis: CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.100
Na zalogi: 1575 pcs
Prenesi: FMC43DRAN.pdf
RFQ
FMC40DRYS
FMC40DRYS