GBC19DRYH-S93
pregled izdelka
Številka dela: GBC19DRYH-S93
Proizvajalec / znamka: Sullins Connector Solutions
Opis izdelka CONN EDGE DUAL FMALE 38POS 0.100
Podatkovni listi: GBC19DRYH-S93.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije GBC19DRYH-S93
Številka dela GBC19DRYH-S93 Proizvajalec Sullins Connector Solutions
Opis CONN EDGE DUAL FMALE 38POS 0.100 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 15103 pcs Podatkovni list GBC19DRYH-S93.pdf
Prekinitev Solder Serija -
Preberite Dual Višina tona 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Tray delovna temperatura -65°C ~ 125°C
Število vrstic 2 Število pozicij / Bay / Row 19
Število pozicij 38 Tip montaže Through Hole
Material - izolacija Polyamide (PA9T), Nylon 9T Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Spol Female
Flange Feature Top Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia Lastnosti -
Debelina kartice 0.093" (2.36mm)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
GBC19DRYH-S734
GBC19DRYH-S734
Proizvajalci: Sullins Connector Solutions
Opis: CONN EDGE DUAL FMALE 38POS 0.100
Na zalogi: 12480 pcs
Prenesi: GBC19DRYH-S734.pdf
RFQ
GBC19DRYH
GBC19DRYH