GCC35DREH-S93
pregled izdelka
Številka dela: GCC35DREH-S93
Proizvajalec / znamka: Sullins Connector Solutions
Opis izdelka CONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.100
Podatkovni listi: GCC35DREH-S93.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije GCC35DREH-S93
Številka dela GCC35DREH-S93 Proizvajalec Sullins Connector Solutions
Opis CONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.100 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9280 pcs Podatkovni list GCC35DREH-S93.pdf
Napetost - DC Spark (Over) Phosphor Bronze Prekinitev Solder Eyelet(s)
Smerno usmerjanje Full Bellows Velikost školjke, MIL Dual
Serija - RoHS Status Tray
Resolucija Non Specified - Dual Edge Preberite 35
delovna temperatura -65°C ~ 125°C Število vrstic 2
Število pozicij 70 Število vodnikov 0.100" (2.54mm)
Tip montaže Panel Mount Številka izdelka proizvajalca GCC35DREH-S93
Raven, razred Polyamide (PA9T), Nylon 9T Frekvenca - maks Female
Flange Feature 0.093" (2.36mm) Lastnosti -
Opis CONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.100 Trenutna ocena (na stike) Top Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia