GCC50DRYN-S93
pregled izdelka
Številka dela: GCC50DRYN-S93
Proizvajalec / znamka: Sullins Connector Solutions
Opis izdelka CONN EDGE DUAL FMALE 100POS .100
Podatkovni listi: GCC50DRYN-S93.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije GCC50DRYN-S93
Številka dela GCC50DRYN-S93 Proizvajalec Sullins Connector Solutions
Opis CONN EDGE DUAL FMALE 100POS .100 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7808 pcs Podatkovni list GCC50DRYN-S93.pdf
Prekinitev Solder Serija -
Preberite Dual Višina tona 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Tray delovna temperatura -65°C ~ 125°C
Flange Feature - Lastnosti -
Debelina kartice 0.093" (2.36mm)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
GCC50DRYN
GCC50DRYN
Proizvajalci: Sullins Connector Solutions
Opis: CONN EDGE DUAL FMALE 100POS .100