GEC34SBSN-M89
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
GEC34SBSN-M89 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GEC34SBSN-M89
Proizvajalec / znamka: Sullins Connector Solutions
Opis izdelka CONN HEADER 34POS .100 RT/A SMD
Podatkovni listi: GEC34SBSN-M89.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije GEC34SBSN-M89
Številka dela GEC34SBSN-M89 Proizvajalec Sullins Connector Solutions
Opis CONN HEADER 34POS .100 RT/A SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 50191 pcs Podatkovni list GEC34SBSN-M89.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Style Board to Board or Cable Oklepanje Unshrouded
Serija - Razmik med vrsticami - parjenje -
Pitch - parjenje 0.100" (2.54mm) Pakiranje Bulk
Skupna dolžina kontakta - Druga imena S1113E-34
delovna temperatura -65°C ~ 150°C Število vrstic 1
Število naloženih pozicij All Število pozicij 34
Tip montaže Surface Mount, Right Angle Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Mated Stacking Heights - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Izolacijski material Polyamide (PA9T), Nylon 9T Višina izolacije 0.140" (3.56mm)
Barva izolacije Black Ingress Protection -
Lastnosti - Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis Connector Header Surface Mount, Right Angle 34 position 0.100" (2.54mm) Trenutna ocena 3A
Vrsta kontakta Male Pin Kontaktiraj obliko Square
Kontaktni material Phosphor Bronze Dolžina stika - post -
Dolžina kontakta - parjenje 0.230" (5.84mm) Stik s fino debelino - post 100.0µin (2.54µm)