GEC35DREI-S93
pregled izdelka
Številka dela: GEC35DREI-S93
Proizvajalec / znamka: Sullins Connector Solutions
Opis izdelka CONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.100
Podatkovni listi: GEC35DREI-S93.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije GEC35DREI-S93
Številka dela GEC35DREI-S93 Proizvajalec Sullins Connector Solutions
Opis CONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.100 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 11816 pcs Podatkovni list GEC35DREI-S93.pdf
Prekinitev Solder Eyelet(s) Serija -
Preberite Dual Višina tona 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Tray delovna temperatura -65°C ~ 125°C
Število vrstic 2 Število pozicij / Bay / Row 35
Število pozicij 70 Tip montaže Panel Mount
Material - izolacija Polyamide (PA9T), Nylon 9T Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Spol Female
Flange Feature Top Mount Opening, Threaded Insert, 4-40 Lastnosti -
Debelina kartice 0.093" (2.36mm)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
GEC35DREN-S93
GEC35DREN-S93
Proizvajalci: Sullins Connector Solutions
Opis: CONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.100
Na zalogi: 11793 pcs
Prenesi: GEC35DREN-S93.pdf
RFQ
GEC35DREI
GEC35DREI