GSC28DRYH-S93
pregled izdelka
Številka dela: GSC28DRYH-S93
Proizvajalec / znamka: Sullins Connector Solutions
Opis izdelka CONN EDGE DUAL FMALE 56POS 0.100
Podatkovni listi: GSC28DRYH-S93.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije GSC28DRYH-S93
Številka dela GSC28DRYH-S93 Proizvajalec Sullins Connector Solutions
Opis CONN EDGE DUAL FMALE 56POS 0.100 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7543 pcs Podatkovni list GSC28DRYH-S93.pdf
Prekinitev Solder Serija -
Preberite Dual Višina tona 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Tray delovna temperatura -65°C ~ 125°C
Število vrstic 2 Število pozicij / Bay / Row 28
Število pozicij 56 Tip montaže Through Hole
Material - izolacija Polyamide (PA9T), Nylon 9T Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Spol Female
Flange Feature Top Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia Lastnosti -
Debelina kartice 0.093" (2.36mm)