HBC12HEYN
pregled izdelka
Številka dela: HBC12HEYN
Proizvajalec / znamka: Sullins Connector Solutions
Opis izdelka CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.100
  • Sporočilo
Specifikacije HBC12HEYN
Številka dela HBC12HEYN Proizvajalec Sullins Connector Solutions
Opis CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.100 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 22950 pcs Podatkovni list
Prekinitev Solder Serija -
Preberite Single Višina tona 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Tray delovna temperatura -65°C ~ 125°C
Število vrstic 1 Število pozicij / Bay / Row -
Število pozicij 12 Tip montaže Through Hole
Spol Female Flange Feature -
Obrnite se na Dokončaj Gold Barva -
Vrsta kartice Non Specified - Dual Edge Debelina kartice 0.062" (1.57mm)