HCC50DRTN-S93
pregled izdelka
Številka dela: HCC50DRTN-S93
Proizvajalec / znamka: Sullins Connector Solutions
Opis izdelka CONN EDGE DUAL FMALE 100POS .100
Podatkovni listi: HCC50DRTN-S93.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije HCC50DRTN-S93
Številka dela HCC50DRTN-S93 Proizvajalec Sullins Connector Solutions
Opis CONN EDGE DUAL FMALE 100POS .100 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5592 pcs Podatkovni list HCC50DRTN-S93.pdf
Prekinitev Solder Serija -
Preberite Dual Višina tona 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Tray delovna temperatura -65°C ~ 125°C
Število vrstic 2 Število pozicij / Bay / Row 50
Število pozicij 100 Tip montaže Through Hole
Material - izolacija Polybutylene Terephthalate (PBT) Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Spol Female
Flange Feature - Lastnosti -
Debelina kartice 0.093" (2.36mm)