HMC13DREH-S93
pregled izdelka
Številka dela: HMC13DREH-S93
Proizvajalec / znamka: Sullins Connector Solutions
Opis izdelka CONN EDGE DUAL FMALE 26POS 0.100
Podatkovni listi: HMC13DREH-S93.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije HMC13DREH-S93
Številka dela HMC13DREH-S93 Proizvajalec Sullins Connector Solutions
Opis CONN EDGE DUAL FMALE 26POS 0.100 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 10457 pcs Podatkovni list HMC13DREH-S93.pdf
Napetost - DC Spark (Over) Beryllium Copper Prekinitev Solder Eyelet(s)
Smerno usmerjanje Full Bellows Velikost školjke, MIL Dual
Serija - RoHS Status Tray
Resolucija Non Specified - Dual Edge Preberite 13
delovna temperatura -65°C ~ 125°C Število vrstic 2
Število pozicij 26 Število vodnikov 0.100" (2.54mm)
Tip montaže Panel Mount Številka izdelka proizvajalca HMC13DREH-S93
Raven, razred Polybutylene Terephthalate (PBT) Frekvenca - maks Female
Flange Feature 0.093" (2.36mm) Lastnosti -
Opis CONN EDGE DUAL FMALE 26POS 0.100 Trenutna ocena (na stike) Top Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia