HMC25DRYN-S93
pregled izdelka
Številka dela: HMC25DRYN-S93
Proizvajalec / znamka: Sullins Connector Solutions
Opis izdelka CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.100
Podatkovni listi: HMC25DRYN-S93.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije HMC25DRYN-S93
Številka dela HMC25DRYN-S93 Proizvajalec Sullins Connector Solutions
Opis CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.100 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5153 pcs Podatkovni list HMC25DRYN-S93.pdf
Prekinitev Solder Serija -
Preberite Dual Višina tona 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Tray delovna temperatura -65°C ~ 125°C
Število vrstic 2 Število pozicij / Bay / Row 25
Število pozicij 50 Tip montaže Through Hole
Material - izolacija Polybutylene Terephthalate (PBT) Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Spol Female
Flange Feature - Lastnosti -
Debelina kartice 0.093" (2.36mm)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
HMC25DRYN-S734
HMC25DRYN-S734
Proizvajalci: Sullins Connector Solutions
Opis: CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.100
Na zalogi: 6357 pcs
Prenesi: HMC25DRYN-S734.pdf
RFQ
HMC25DRYI-S93
HMC25DRYI-S93
Na zalogi: 5980 pcs
Prenesi: HMC25DRYI-S93.pdf
RFQ
HMC25DRYN
HMC25DRYN