HMC60DREN-S93
pregled izdelka
Številka dela: HMC60DREN-S93
Proizvajalec / znamka: Sullins Connector Solutions
Opis izdelka CONN EDGE DUAL FMALE 120POS .100
Podatkovni listi: HMC60DREN-S93.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije HMC60DREN-S93
Številka dela HMC60DREN-S93 Proizvajalec Sullins Connector Solutions
Opis CONN EDGE DUAL FMALE 120POS .100 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3258 pcs Podatkovni list HMC60DREN-S93.pdf
Prekinitev Solder Eyelet(s) Serija -
Preberite Dual Višina tona 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Tray delovna temperatura -65°C ~ 125°C
Število vrstic 2 Število pozicij / Bay / Row 60
Število pozicij 120 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Material - izolacija Polybutylene Terephthalate (PBT) Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Spol Female
Flange Feature - Lastnosti -
Debelina kartice 0.093" (2.36mm)