HSC28DRYI-S93
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
Sullins Connector Solutions
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HSC28DRYI-S93
Proizvajalec / znamka: Sullins Connector Solutions
Opis izdelka CONN EDGE DUAL FMALE 56POS 0.100
Podatkovni listi: HSC28DRYI-S93.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije HSC28DRYI-S93
Številka dela HSC28DRYI-S93 Proizvajalec Sullins Connector Solutions
Opis CONN EDGE DUAL FMALE 56POS 0.100 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5325 pcs Podatkovni list HSC28DRYI-S93.pdf
Prekinitev Solder Serija -
Preberite Dual Višina tona 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Tray delovna temperatura -65°C ~ 125°C
Število vrstic 2 Število pozicij / Bay / Row 28
Število pozicij 56 Tip montaže Through Hole
Material - izolacija Polybutylene Terephthalate (PBT) Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Spol Female
Flange Feature Top Mount Opening, Threaded Insert, 4-40 Lastnosti -
Vrsta kontakta Full Bellows Kontaktni material Beryllium Copper
Stopite v stik s finišno debelino 10.0µin (0.25µm) Obrnite se na Dokončaj Gold
Barva Blue Vrsta kartice Non Specified - Dual Edge
Debelina kartice 0.093" (2.36mm)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
HSC28DRYI-S734
HSC28DRYI-S734
Proizvajalci: Sullins Connector Solutions
Opis: CONN EDGE DUAL FMALE 56POS 0.100
Na zalogi: 5528 pcs
Prenesi: HSC28DRYI-S734.pdf
RFQ
HSC28DRYN
HSC28DRYN
Na zalogi: 5405 pcs
Prenesi: HSC28DRYN.pdf
RFQ
HSC28DRYI
HSC28DRYI