HSC31DRAN-S734
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
Sullins Connector Solutions
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HSC31DRAN-S734
Proizvajalec / znamka: Sullins Connector Solutions
Opis izdelka CONN EDGE DUAL FMALE 62POS 0.100
Podatkovni listi: HSC31DRAN-S734.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HSC31DRAN-S734
Številka dela HSC31DRAN-S734 Proizvajalec Sullins Connector Solutions
Opis CONN EDGE DUAL FMALE 62POS 0.100 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4730 pcs Podatkovni list HSC31DRAN-S734.pdf
Prekinitev Solder Serija -
Preberite Dual Višina tona 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Tray delovna temperatura -65°C ~ 125°C
Število vrstic 2 Število pozicij / Bay / Row 31
Število pozicij 62 Tip montaže Through Hole, Right Angle
Material - izolacija Polybutylene Terephthalate (PBT) Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Spol Female
Flange Feature - Lastnosti -
Vrsta kontakta Full Bellows Kontaktni material Beryllium Copper
Stopite v stik s finišno debelino 10.0µin (0.25µm) Obrnite se na Dokončaj Gold
Barva Blue Vrsta kartice Non Specified - Dual Edge
Debelina kartice 0.031" (0.79mm)