JCC28HEYN
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
Sullins Connector Solutions
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: JCC28HEYN
Proizvajalec / znamka: Sullins Connector Solutions
Opis izdelka CONN EDGE DUAL FMALE 28POS 0.100
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije JCC28HEYN
Številka dela JCC28HEYN Proizvajalec Sullins Connector Solutions
Opis CONN EDGE DUAL FMALE 28POS 0.100 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9472 pcs Podatkovni list
Prekinitev Solder Serija -
Preberite Single Višina tona 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Tray delovna temperatura -65°C ~ 150°C
Število vrstic 1 Število pozicij / Bay / Row -
Število pozicij 28 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - izolacija Polyamide (PA9T), Nylon 9T
Spol Female Flange Feature -
Lastnosti - Vrsta kontakta Cantilever
Kontaktni material Beryllium Copper Stopite v stik s finišno debelino 30.0µin (0.76µm)
Obrnite se na Dokončaj Gold Barva -
Vrsta kartice Non Specified - Dual Edge Debelina kartice 0.062" (1.57mm)