PBC12SBCN
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
PBC12SBCN Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PBC12SBCN
Proizvajalec / znamka: Sullins Connector Solutions
Opis izdelka CONN HEADER .100 SINGL R/A 12POS
Podatkovni listi: PBC12SBCN.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PBC12SBCN
Številka dela PBC12SBCN Proizvajalec Sullins Connector Solutions
Opis CONN HEADER .100 SINGL R/A 12POS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 62708 pcs Podatkovni list PBC12SBCN.pdf
Napetost - DC Spark (Over) Phosphor Bronze Atributi atributov -
Prekinitev Solder Style Board to Board or Cable
Smerno usmerjanje Male Pin Oklepanje 0.100" (2.54mm)
Zaključek ščita Square Serija -
Razmik med vrsticami - parjenje Unshrouded RoHS Status Bulk
Ripple Current - nizka frekvenca - Pitch - Connector -
Skupna dolžina kontakta 0.300" (7.62mm) Druga imena S1131E-12
delovna temperatura -65°C ~ 125°C Število vrstic 1
Število pozicij 12 Število stikov 100µin (2.54µm)
Tip montaže Through Hole, Right Angle Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Material - izolacija All Številka izdelka proizvajalca PBC12SBCN
Dolžina - objava (parjenje) - Izolacijski material Tin
Višina izolacije - Lastnosti -
Razširjen opis 12 Positions Header, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold Opis CONN HEADER .100 SINGL R/A 12POS
Trenutna ocena 3A Tok - Max / Contact -
Dolžina stika - post 0.230" (5.84mm) Dolžina kontakta - parjenje -
Stik s fino debelino - post Polybutylene Terephthalate (PBT) Končna debelina - parjenje Gold
Stopite v stik - konec 10µin (0.25µm) Stik s koncem - parjenje 0.140" (3.56mm)