PBC16SAEN
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
PBC16SAEN Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PBC16SAEN
Proizvajalec / znamka: Sullins Connector Solutions
Opis izdelka CONN HEADER .100 SINGL STR 16POS
Podatkovni listi: 1.PBC16SAEN.pdf2.PBC16SAEN.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PBC16SAEN
Številka dela PBC16SAEN Proizvajalec Sullins Connector Solutions
Opis CONN HEADER .100 SINGL STR 16POS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 72899 pcs Podatkovni list 1.PBC16SAEN.pdf2.PBC16SAEN.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Style Board to Board or Cable Oklepanje Unshrouded
Serija - Razmik med vrsticami - parjenje -
Pitch - parjenje 0.100" (2.54mm) Pakiranje Bulk
Skupna dolžina kontakta 0.850" (21.59mm) Druga imena S1051E-16
delovna temperatura -65°C ~ 125°C Število vrstic 1
Število naloženih pozicij All Število pozicij 16
Tip montaže Through Hole Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Mated Stacking Heights - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Izolacijski material Polybutylene Terephthalate (PBT) Višina izolacije 0.100" (2.54mm)
Barva izolacije Black Ingress Protection -
Lastnosti - Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis Connector Header Through Hole 16 position 0.100" (2.54mm) Trenutna ocena 3A
Vrsta kontakta Male Pin Kontaktiraj obliko Square
Kontaktni material Phosphor Bronze Dolžina stika - post 0.520" (13.21mm)
Dolžina kontakta - parjenje 0.230" (5.84mm) Stik s fino debelino - post 100.0µin (2.54µm)