PBC16SGAN
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
PBC16SGAN Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PBC16SGAN
Proizvajalec / znamka: Sullins Connector Solutions
Opis izdelka CONN HEADER .100 SINGL R/A 16POS
Podatkovni listi: PBC16SGAN.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PBC16SGAN
Številka dela PBC16SGAN Proizvajalec Sullins Connector Solutions
Opis CONN HEADER .100 SINGL R/A 16POS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 75348 pcs Podatkovni list PBC16SGAN.pdf
Pitch - parjenje 0.100" (2.54mm) Pakiranje Bulk
Skupna dolžina kontakta - Druga imena S1311E-16
delovna temperatura -65°C ~ 125°C Število vrstic 1
Število naloženih pozicij All Število pozicij 16
Tip montaže Through Hole, Right Angle Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Mated Stacking Heights - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Izolacijski material Polybutylene Terephthalate (PBT) Višina izolacije 0.140" (3.56mm)
Barva izolacije Black Ingress Protection -
Lastnosti - Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis Connector Header Through Hole, Right Angle 16 position 0.100" (2.54mm) Trenutna ocena 3A
Vrsta kontakta Male Pin Kontaktiraj obliko Square
Kontaktni material Phosphor Bronze Dolžina stika - post 0.100" (2.54mm)
Dolžina kontakta - parjenje 0.318" (8.08mm) Stik s fino debelino - post 100.0µin (2.54µm)