PBC18SBBN
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
PBC18SBBN Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PBC18SBBN
Proizvajalec / znamka: Sullins Connector Solutions
Opis izdelka CONN HEADER .100 SINGL R/A 18POS
Podatkovni listi: PBC18SBBN.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PBC18SBBN
Številka dela PBC18SBBN Proizvajalec Sullins Connector Solutions
Opis CONN HEADER .100 SINGL R/A 18POS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 58650 pcs Podatkovni list PBC18SBBN.pdf
Pitch - parjenje 0.100" (2.54mm) Pakiranje Bulk
Skupna dolžina kontakta - Druga imena S1121E-18
delovna temperatura -65°C ~ 125°C Število vrstic 1
Število naloženih pozicij All Število pozicij 18
Tip montaže Through Hole, Right Angle Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Mated Stacking Heights - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Izolacijski material Polybutylene Terephthalate (PBT) Višina izolacije 0.140" (3.56mm)
Barva izolacije Black Ingress Protection -
Lastnosti - Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis Connector Header Through Hole, Right Angle 18 position 0.100" (2.54mm) Trenutna ocena 3A
Vrsta kontakta Male Pin Kontaktiraj obliko Square
Kontaktni material Phosphor Bronze Dolžina stika - post 0.200" (5.08mm)
Dolžina kontakta - parjenje 0.230" (5.84mm) Stik s fino debelino - post 100.0µin (2.54µm)