PBC19SFCN
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
PBC19SFCN Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PBC19SFCN
Proizvajalec / znamka: Sullins Connector Solutions
Opis izdelka CONN HEADER .100 SINGL STR 19POS
Podatkovni listi: 1.PBC19SFCN.pdf2.PBC19SFCN.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PBC19SFCN
Številka dela PBC19SFCN Proizvajalec Sullins Connector Solutions
Opis CONN HEADER .100 SINGL STR 19POS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 93524 pcs Podatkovni list 1.PBC19SFCN.pdf2.PBC19SFCN.pdf
Pitch - parjenje 0.100" (2.54mm) Pakiranje Bulk
Skupna dolžina kontakta 0.738" (18.75mm) Druga imena S1231E-19
delovna temperatura -65°C ~ 125°C Število vrstic 1
Število naloženih pozicij All Število pozicij 19
Tip montaže Through Hole Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Mated Stacking Heights - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Izolacijski material Polybutylene Terephthalate (PBT) Višina izolacije 0.100" (2.54mm)
Barva izolacije Black Ingress Protection -
Lastnosti - Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis Connector Header Through Hole 19 position 0.100" (2.54mm) Trenutna ocena 3A
Vrsta kontakta Male Pin Kontaktiraj obliko Square
Kontaktni material Phosphor Bronze Dolžina stika - post 0.320" (8.13mm)
Dolžina kontakta - parjenje 0.318" (8.08mm) Stik s fino debelino - post 100.0µin (2.54µm)